Loading...

Tanečnice go-go / topless

• TANEČNICE GO-GO / TOPLESS
- dvou hodinový program
- 2 tanečnice
- sexy kostýmy

Cena 7.000 Kč

* V Praze k vybrané show zdarma zajistíme rezervaci v music clubu / coctail baru s možností salonku, welcome drink a balónkovou výzdobu zdarma.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz
nebo volejte na 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Tanečnice na party

1.1.2020
Tanečnice rozproudí zábavu na každém firemním večírku i narozeninové oslavě. Neváhejte si objednat některou z našich dívek.


Topless tanečnice

2.3.2014
Topless tanečnice jsou zpestřením každé oslavy nebo rozlučky se svobodou. Neváhejte a objednejte si jednu z našich striptérek. Dále vám můžeme nabídnout striptýz, kontaktní striptýz, pánský striptýz, obsluhu nahoře bez, obsluhu dole bez...


Striptýz na vaši párty

1.10.2012
Budete pořádat Vánoční večírek nebo firemní párty? Vyzkoušejte ji oživit našimi sexy topless tanečnicemi nebo erotickou obsluhou. Samozřejmě si od nás také můžete objednat osvědčenou klasiku jako je dámský kontaktní striptýz nebo pánský striptýz. Neváhejte nás kontaktovat.


Striptýz a tanečnice

11.12.2010
Je nejvyšší čas si na váš Vánoční a novoroční večírek objednat erotický striptýz nebo sexy topless tanečnice. Striptýzové show vám nabízíme v několika variantách jako třeba striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. V případě zájmu o strip show nás neváhejte kontaktovat.


Topless tanečnice

24.2.2010
Jak vidíte z fotografií, topless tanečnice z agentury Perfect10 jsou ozdobou každé diskotéky. V případě, že i vy byste chtěli ozdobit svůj bar nebo diskotéku o tyto sexy dívky, neváhejte nás kontaktovat.


Tanečnice Lola

12.6.2009
Slečna Lola je ozdobou každé diskotéky a nebo klubu, kde má možnost předvést svůj profesionální tanec. Zároveň si tuto slečnu můžete objednat také jako hostesku na různé promo akce a nebo obsluhu nahoře bez.


Sexy tanečnice

17.3.2008
Naše sexy topless a go-go tanečnice zvednou zábavu v každém baru a diskotéce. V případě, že byste si dívky chtěli objednat, neváhejte nás kontaktovat.


Topless tanečnice

13.3.2008
Naše hezké a sympatické topless tanečnice můžou přijít i na vaši soukromou párty a diskotéku. Tyto a spoustu dalších dívek vám rádi zajistíme na jakoukoliv akci.