Loading...

Agentura Perfect 10

Dovolte, abychom vás přivítali na stránkách agentury Perfect10. Agentura Perfect10 vám nabízí zprostředkování služeb v oblasti tanečních a striptýzových vystoupení. Naší specializací jsou strip show jako: klasický striptýz, pánský striptýz, dámský striptýz, duo striptýz, lesbi show, autoerotika, kontaktní striptýz a jiné. Nabízíme také tanečnice a to jak gogo tanečnice, tak i atraktivnější topless tanečnice na různé párty, firemní večírky, plesy a jiné kulturní akce.

Dále naše agentura nabízí několik exkluzivních strip show, které jsou naprostou novinkou v tomto oboru. Tato striptýzová vystoupení najdete v naší nabídce "show", kde se o nich také více dozvíte. V případě jakýchkoliv netradičních požadavků se na nás obraťte a my se pokusíme spolu s vámi, nalézt řešení pro vaši netypickou striptýzovou show.

striptýzové show

objednávejte zde

Při spolupráci se zákazníkem je pro nás prvořadý individuální a kreativní přístup, klademe důraz na kvalitu odvedených služeb. Věříme, že námi zajištěné striptýzové nebo jiné erotické show, se pro vás stanou příjemným zážitkem.


Za agenturu Perfect10
Libor Ančinec a Alexandra Loukotová