Loading...

Originální tlusťoch show

• ORIGINÁLNÍ TLUSŤOCH SHOW 2 v 1
- pánský striptýz od Tita
- specialně upravený kostým na tuto show
- 12 - 15 minutová show

Cena 4.000 Kč

* V Praze k vybrané show zdarma zajistíme rezervaci v music clubu / coctail baru s možností salonku, welcome drink a balónkovou výzdobu zdarma.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz
nebo volejte na 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Striptýz tlusťocha v akci

16.12.2019
Striptýz show tlusťoch v akci. Pánský striptýz v provedení striptéra Tita a jeho speciální striptýzovou show s názvem tlusťoch předvedl tento profesionál na diskotéce. Jak vidíte na níže uvedených fotografiích, bylo se na co dívat. Striptýz ve speciálním kostýmu na úvod velmi pobavil a po jeho svléknutí již následovala pánská striptýzová show se vším všudy. Striptýz od striptéra Tita určitě zaujme i lehce akrobatickými prvky, ale dámy určitě nepřijdou zkrátka. Neváhejte si tento vtipný pánský striptýz objednat na vaši párty.


Originál tlusťoch show

12.10.2015
Máte smysl pro humor? Hledáte netradiční striptýzovou show a chcete vidět něco neobyčejného? Naše agentura pro vás připravila speciální tlusťoch show. Spočívá v tom, že striptér Tito (mistr republiky ve striptýzu) vám předvede svoji striptýzovou show ve speciálně upraveném kostýmu a jak se můžete podívat na níže uvedených fotografiích o originalitu a srandu nebude v tomto vystoupení nouze. Tuto zábavnou show nabízíme taktéž v provedení se dvěmi striptérkami, které je vhodné především pro smíšené publiku jako např. firemní večírky, diskotéky. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.