Loading...

Striptýz s vibrátorem

• STRIPTÝZ S VIBRÁTOREM
- kontaktní striptýz
- zapojení vibrátoru
- výběr tematických kostýmů
- 15 minutová show

Cena 4.000 Kč

• HARD DILDO SHOW
- kontaktní striptýz
- zapojení erotických pomůcek
- vibrátor, připínák a vrtačka nebo vibrátory a Venušiny kuličky
- výběr tematických kostýmů
- 15 -17 minutová show

Cena 4.500 Kč

* V Praze k vybrané show zdarma zajistíme rezervaci v music clubu / coctail baru s možností salonku, welcome drink a balónkovou výzdobu zdarma.


O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz
nebo volejte na 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Striptýz s vibrátorem

24.2.2019
Striptérka Viki předvádí kontaktní striptýz s vibrátorem, který je vhodný především na pánské jízdy a erotické večery. Viki, i další naše striptérky do své show zapojí publikum, pro které je tato jedinečná podívaná nezapomenutelným zážitkem.


Striptýz od Alien

1.2.2016
Nová tvář agentury Perfect10 striptérka Alien se vám předvede při své nejoblíbenější striptýzové show s názvem autoerotika. Tato dívka vystoupí v několika tematických kostýmech. V případě zájmu si neváhejte dívku objednat třeba na narozeninovou oslavu, firemní večírek atd.


Autoerotika

22.3.2008
Autoerotika v provedení slečny Christiny je potěšením převážně pro pánské publikum. Do svého striptýzového vystoupení může zapojit i odvážného diváka, kterému svěří své vibrátory.Toto vystoupení doporučujeme na diskotéky, narozeniny a rozlučky se svobodou.


Striptýz s vibrátorem!

18.3.2008
Striptýz s vibrátorem? I tak by se dala nazvat show autoerotika. Jak vidíte v naší fotogalerii, dívkám Nikitě a Christin nástroj s názvem vibrátor není vůbec cizí. Tyto dívky Vám předvedou natolik eroticky pikantní show, že na ni dlouho nezapomenete.