Loading...

Dámský striptýz

• DÁMSKÝ STRIPTÝZ
- striptýz bez zapojení oslavence i publika
- výběr tematického kostýmu
- 8 minutová show

Cena 2.500 Kč

• DÁMSKÝ NAROZENINOVÝ STRIPTÝZ
- striptýz se zapojením oslavence i publika
- výběr tematického kostýmu
- 10 - 12 minutová show

Cena 3.000 Kč

• DÁMSKÝ KONTAKTNÍ STRIPTÝZ
- oslavenec se může dotýkat poprsí i hýždí
- výběr tematického kostýmu
- 12 - 15 minutová show

Cena 3.000 Kč

* V Praze k vybrané show zdarma zajistíme rezervaci v music clubu / coctail baru s možností salonku, welcome drink a balónkovou výzdobu zdarma.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz
nebo volejte na 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Body Shot

3.2.2019
Chcete nevšední striptýz? Doporučení naší agentury je striptýzová show zakončená Body Shotem. Jedná se o velmi oblíbenou techniku pití tvrdého alkoholu, konkrétně Tequily. Na samotném závěru striptýzové podívané si vámi zvolená striptérka lehne na bar. Poté už následuje to, co všichni dobře znají. Tequila, sůl, citrón....Neváhejte nás kontaktovat a Body Shot objednat k jakékoliv striptýzové show.


Striptýz od Kristýny

4.11.2015
Nová striptérka agentury Perfect10, slečna Christina vám nabízí: narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem, obsluhu nahoře bez, obsluha dole bez, tančení topless, bodypainting a tutti-frutti. Striptérka Christina je 19ti letá slečna, která se vám předvede jako zdravotní sestřička, policistka a fotbalistka.


Striptýz od Ewe

10.9.2015
Striptýz od slečny Ewe vám nově nabízí agentura Perfect10. Tato nová sympatická striptérka vám předvede striptýz jako policistka, letuška, fotbalistka a hosteska Formule1. Striptérka Ewe nabízí: klasický striptýz, kontaktní striptýz, lesbi show, striptýz s vibrátorem, duo striptýz, obsluha nahoře bez, tanečnice topless.Nezapomeňte, že naše agentura nabízí i další vystoupení jako je striptýz v limuzíně, striptýz na Vltavě, striptýz s vibrátorem, lesbi show a speciální tlusťoch show.


Striptérka Lola

24.2.2010
Máte rádi lolitky? V případě že ano, neváhejte si objednat tuto hezkou striptérku Lolu. Specialitou této mladé slečny je klasický dámský striptýz a striptýz kontaktní.


Striptýz od Viki

20.11.2009
Strip show agentura Perfect10 vám nově představuje striptérku Viki. Striptýz od této drobné, ale velmi vyvinuté blondýnky zaručí velmi erotický zážitek. Slečna Viki nabízí klasický striptýz, kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem, obsluha nahoře bez, tanečnice topless, bodypainting, tutti-frutti.


Strip show

10.9.2009
Striptýzovou show na profesionální úrovni nabízí naše agentura v nejrůznějších provedeních. Tyto tři dívky vám předvedou narozeninový striptýz, kontaktní striptýz a striptýz s vibrátorem a to vše v opravdu zajímavých kostýmech jako třeba klasický policejní kostým, svůdné zdravotní sestřičky, nebo také jako hostesky formule1.


Striptýz od Loly

10.9.2009
Nová striptérka Lola patří v naší agentuře mezi ty nejlepší. Její strip show doporučujeme především na rozlučky se svobodou a to v podobě kontaktního striptýzu nebo také na narozeninové párty. Může vystoupit v těchto striptýzových kostýmech: policistka, zdravotní sestřička, taxikářka, moulin rouge a sado-maso.


Striptýz od Abigaile

9.9.2009
Nová striptérka agentury Perfect10 pod jménem Abigaile nabízí opravdu erotický striptýz a to jak k narozeninám klasický striptýz nebo kontaktní striptýz a samozřejmě také striptýz s vibrátorem. Tato devatenáctiletá dívka vám také předvede velmi zajímavou lesbi show se striptérkou Ewe.


Striptýz od Sandy

1.3.2009
Nová dívka agentury Perfect10 slečna Sandy vám nabízí: narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, lesbi show, striptýz s vibrátorem, obsluhu nahoře bez, tančení topless, bodypainting a tutti-frutti. Striptérka Sandy je 20letá slečna, která hlavně pány velmi potěší svým mladým tělem a energickým tanečním vystoupením.


Striptýz od Angely

1.3.2009
Striptérka Angela patří v naší agentuře k těm nejlepším, proto od ní můžete čekat maximálně profesionální strip show. Díky jejímu vyvinutému poprsí je slečna Angela nejvhodnější na kontaktní vystoupení a dále také na striptýz s vibrátorem, proto si neváhejte tyto show objednat v těchto nabízených kostýmech: policistka, zdravotní sestrička, americká taxikářka, zajíček playboy, pilotka, F1, sado-maso, Chaplin.


Striptýz od Emily

11.10.2008
Jak jsme slíbili, přidáváme profesionální fotografie od naší mladičké striptérky Emily. Vám nezbývá nic jiného, než si ji objednat na narozeninovou oslavu nebo na velmi oblíbenou rozlučku se svobodou.


Striptýz od Carol

10.10.2008
Striptérka Carol je stálicí agentury Perfect10, proto od ní můžete čekat maximálně profesionální strip show. Díky jejímu vyvinutému poprsí je slečna Carol nejvhodnější na kontaktní vystoupení a její silnou stránkou je také autoerotika, proto si neváhejte tyto show objednat v těchto nabízených kostýmech: policistka, zdravotní sestrička, americká taxikářka, Carmen, zajíček playboy, letuška, námořnice, sado-maso, santa claus, čertice a Chaplin.


Striptýz od Vanesy

22.7.2008
Striptérka Vanesa patří v naší agentuře k těm nejlepším. Na vaši oslavu nebo párty vám nabízí striptýz, kontakntí striptýz, lesbi show, topless tanec, obsluhu nahoře bez. V případě, že si chcete striptérku Vanesu objednat, neváhejte nás kontaktovat a objednat si ji v kostýmu policistky, zdravotní sestřičky, letušky, gangsterky nebo čertice.


Striptýz od slečny Emily

28.5.2008
Nová dívka agentury Perfect10 slečna Emily vám může nabídnout: narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, obsluhu nahoře bez, tančení topless, bodypainting a tutti-frutti. Dívka Emily je 19letá striptérka, která hlavně pány velmi potěší svým mladým tělem a vyvinutým poprsím. Tato prezentace striptérky Emily bude brzy doplněna o profesionální fotografie.


Dámský striptýz

16.3.2008
Striptýzové vystoupení vám rády předvedou naše dívky v pestré nabídce kostýmů.