Loading...

Body buffet

• BODY BUFFET
- soukromé oslavy a party
- hodinový program
- vámi vybrané pokrmy servírované na nahém těle striptérky / striptéra

Cena 3.500 Kč

* V Praze k vybrané show zdarma zajistíme rezervaci v music clubu / coctail baru s možností salonku, welcome drink a balónkovou výzdobu zdarma.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz
nebo volejte na 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Naked Sushi

2.10.2019
Firemní večírek s večeří sushi servírované na krásném nahém těle? Večeře může být zakončena sexy tancem na stole od krásné tanečnice. Tato show je vhodná pro jakoukoliv speciální příležitost, i jako překvapení pro oslavence v rámci rozlučky se svobodu a dalších oslav. Vyberte si jednu z tanečnic a nechte si zajistit tuto show nebo si slečnu nazdobíte sami? V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Tutti Frutti

25.12.2013
Tutti Frutti show v podání striptéra Tita a slečny Veroniky při Halloweenské party. Tuto nevšední show vám můžeme zprostředkovat na jakoukoliv oslavu, party, rozlučku se svobodou... Výběr zdobení vždy záleží na zákazníkovi.


Tutti-Frutti show

14.3.2008
Privátní tutti-frutti show agentura Perfect10 zajišťovala pro klienta kompletně včetně děvčat, kuchaře a zdobení dívek. Tuto zajímavou show vám můžeme zajistit i na jakoukoliv menší akci, které se může účastnit pouze jedna dívka. Výběr zdobení vždy záleží na zákazníkovi.