Loading...

Duo striptýz

• STRIPTÉR & STRIPTÉRKA
- pánský striptýz
- dámský narozeninový striptýz
- výběr tematických kostýmů
- 12 - 15 minutová show

Cena 6.500 Kč

• STRIPTÉRKA & STRIPTÉRKA
- 2 x kontaktní striptýz
- výběr tematických kostýmů
- 12 - 15 minutová show

Cena 7.000 Kč

* V Praze k vybrané show zdarma zajistíme rezervaci v music clubu / coctail baru s možností salonku, welcome drink a balónkovou výzdobu zdarma.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz
nebo volejte na 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Duo striptýz na party

1.2.2020
Vaši rozlučku se svobodou můžete oživit hned o striptérky dvě, které mohou předvést i lesbi show. Duo striptýz v provedení striptéra a striptérky je vhodný na party, kde je smíšené publikum.


Sexy striptérky

3.5.2011
Chcete kamarádovi okořenit narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou? V tom případě se nebojte mu objednat rovnou dvě sexy striptérky, které mu nedovolí na jeho jedinečnou oslavu zapomenout. Dívky agentury Perfect10 můžou předvést klasický duo striptýz, ale také kontaktní duo striptýz a to v kostýmech jako: policistky, zdravotní sestřičky, fotbalistky, hostesky formule 1 - tel.: 777 266 651, 608 027 372


Striptýzové duo

24.2.2010
Striptýzové duo Ewe a Sandy do své taneční show vždy zapojí některého z přihlížejících pánů, který si vystoupení užije ze všech nejvíce. Neváhejte si tyto slečny objednat nejen na duo striptýz, ale třeba na kontaktní striptýz nebo kontaktní lesbi show. Obě tyto mladé striptérky vám předvedou také prvotřídní striptýz s vibrátorem.


Striptýz od profesionálek

10.2.2009
Striptýz od profesionálních striptérek vám naše agentura zajistí k jakékoliv příležitosti. Jak vidíte na níže uvedených fotografiích, striptérky Emily a Ewe vám mohou předvést duo striptýz v kostýmech jako letušky, policistky, fotbalistky a F1. Samozřejmě si tyto striptérky můžete objednat i jednotlivě na klasických striptýz, kontaktní striptýz a autoerotiku.


Striptýz Christi a Emily

7.10.2008
Duo striptýz předvely již jmenované striptérky Christina a Emily v Brně na akci s názvem erotická noc. Tyto dvě striptérky vám předvednou nejen duo striptýz, ale také lesbi show, kontakntní striptýz nebo striptýz s vibrátorem.


Striptýzová show

2.7.2008
Striptýz, který vám předvedou dívky Andy a Emily současně je erotická show s názvem duo striptýz. Tyto dvě dívky vás určitě překvapí svým profesionálním striptýzovým vystoupením. Na výběr máte samozřejmě z několika tématických kostýmů, které si můžete vybrat na níže uvedených fotografiích.


Duo striptýz

16.3.2008
Duo striptýz v podání našich atraktivních striptérek a striptérů je velmi pikantní podívanou. Potěší všechny zúčastněné svým profesionálním podáním.