Loading...

Dámský kontaktní striptýz

• DÁMSKÝ KONTAKTNÍ STRIPTÝZ
- oslavenec se může dotýkat poprsí i hýždí
- výběr tematického kostýmu
- 12 minutová show

Cena 3.000 Kč

• DÁMSKÝ ČOKOLÁDOVÝ STRIPTÝZ
- oslavenec se může dotýkat poprsí i hýždí
- ochutnání čokolády z těla striptérky
- výběr tematického kostýmu
- 12 minutová show

Cena 3.500 Kč

• GENTLEMAN PARTY NEJEN PRO ŽENICHA
- 1 x narozeninový striptýz
- 2 x kontaktní striptýz
- 1 x hard s vibrátorem
- 4 x body shot
- dvě hodiny nepřetržité zábavy

Cena 13.500 Kč

* V Praze k vybrané show zdarma zajistíme rezervaci v music clubu / coctail baru s možností salonku, welcome drink a balónkovou výzdobu zdarma.

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz
nebo volejte na 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Loučení se svobodou?

15.2.2022
Připravíme vám rozlučku se svobodou dle vašeho přání. Vyberte si jednu z našich krásných striptérek a připravte si zážitek na který nikdo nezapomene.


Vhodný dárek pro ženicha

25.3.2020
Vhodný dárek pro ženicha na rozlučku se svobodou? Kontaktní striptýz pro všechny zúčastněné a relaxační masáž pro ženicha je tou správou volbou. Vyberte si na rozlučku se svobodou jednu z nabízených striptérek Ewe, Samantha, Alien a Enny.


Silvestrovský program

5.12.2019
Chcete zpestřit váš Silvestrovský večírek? Alien jako party topless hosteska vám zpříjemní večer body shoty po celou dobu. Program zakončí nevšední striptýzovou show. Můžete ochutnat čokoládu z těla dívky. Cena konečná v Praze je 7.500 Kč. Délka celé show je 2 hodiny.


Striptérka Lily

19.11.2019
Představujeme vám novou tvář agentury Perfect10, striptérku Lily. Její míry jsou 100-60-90, měří 170 cm a váží 55 kg. Neváhejte si tuto striptérku objednat k příležitosti vánočního večírku nebo rozlučky se svobodou.


Balíček na party

3.10.2019
Pořádáte narozeninovou oslavu nebo hledáte vhodný dárek k jiné speciální příležitosti? Nabízíme balíček pro vaši party. Krásná tanečnice předvede narozeninový striptýz a oslavenci či skupině bude věnovat svoji pozornost hodinovou obsluhou nahoře bez. Zakončení show vyvrcholí Body Shotem. Cena Balíčku na party je 4000Kč, Zahrnuje narozeninový striptýz, hodinovou obsluhu nahoře bez a Body Shot. Vyberte si jednu z našich luxusních striptérek.


Striptýz od Enny

24.9.2019
Enny je 19 letá striptérka a disponuje přírodním poprsím velikosti 3. Tato slečna vám předvede striptýz k jakékoliv příležitosti. Striptýzovou show nabídne v policejním kostýmu a školačce.


Striptér Tito

12.4.2014
Profesionální striptýzové vystoupení od nejlepšího striptéra v ČR je příjemným zpestřením každé rozlučky se svobodou. Tito se vám předvede jako policista, pilot, hasič, dělník, Matrix, tlusťoch .....V případě zájmu o pánský striptýz nás neváhejte kontaktovat.


Striptérka Elis

6.2.2014
Profesionální striptérku Elis Vám nově představuje agentura Perfect10. V případě, že se vám tato dívka líbí, neváhejte si jí objednat na klasický narozeninový striptýz nebo pikantnější kontaktní striptýz, který je u této slečny předností.


Striptérka Kate

5.4.2013
Striptérka Kate je novou tváří agentury Perfect10. Tato 27letá atraktivní blondýnka předvede striptýzové vystoupení na profesionální úrovni. Může vystoupit jako policistka, zdravotní sestřička a fotbalistka. Neváhejte nás kontaktovat a tuto dívku si objednat na dámský striptýz, kontaktní striptýz, striptýz v limuzíně, striptýz na Vltavě, narozeninový striptýz....


Striptérka Kate

7.2.2013
Neváhejte si objednat novou tvář agentury Perfect10 striptérku Kate. Tato 25letá, 169cm vysoká slečna vám může nabídnout - striptýz, striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, bodypainting, tutti-frutti.


Striptýz od Victorie

10.2.2012
Striptýzová agentura Perfect10 vám představuje novou tvář striptérku Victorii. Tato dvacetiletá dlouhovlasá blondýnka vám nabízí narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, obsluhu nahoře bez, topless tanec, obsluhu dole bez, lesbi show, bodypainting a tutti-frutti. V případě, že vás tato mladá sympatická striptérka zaujala, neváhejte si ji objednat na rozlučku se svobodou nebo k jakékoliv jiné příležitosti.


Kontaktní strip od Nicol

25.11.2011
Profesionální striptérka Nicol se vám představuje na nových fotografiích. V případě, že se vám tato dívka líbí, neváhejte si jí objednat na klasický narozeninový striptýz nebo pikantnější kontaktní striptýz. Dále striptýz s vibrátorem, striptýz v limuzíně, bodypainting, tutti-frutti. Striptérka Nicol se vám předvede jako školačka, policistka, zdravotní sestřička, domina, fotbalistka a Santa Claus.


Striptérka Ewe

25.2.2010
Jak vidíte na níže uvedených fotografiích, striptérka Ewe do své striptýzové show vždy zapojí pánské publikum a tím ho viditelně udělá zajímavějším. Neváhejte si striptérku Ewe objednat i na vaši oslavu nebo loučení se svobodou. Specialitou této slečny je především kontaktní striptýz a striptýz s vibrátorem.


Striptýz Santa Clause

15.12.2008
Dámský striptýz v kostýmu Santa Clause a v provedení od striptérky Emily zaručí všem pánům skvělou striptýzovou podívanou. Striptérka Emily vám může nabídnout striptýzové kostýmy např. jako: fotbalistka, F1, zdravotní sestřička, letuška, policistka, námořnice, sekretářka, kovbojka, sado-maso. V těchto kostýmech vám může nabídnout: klasický striptýz, kontaktní striptýz, duo striptýz, lesbi show, striptýz s vibrátorem.


Striptýz special

6.10.2008
Kontaktní striptýz v podání tří striptérek Andy, Emily a Carol. Striptýz v tomto exkluzivním a především netradičním provedením více dívek můžete překvapit svého šéfa nebo třeba kamaráda a tímto striptýzem mu dát dárek k významnému narozeninovému jubileu. Na této striptýzové show vystupovali všechny dívky jako zdravotní sestřičky. Naše agentura nabízí široký výběr tématických kostýmů.


Nejžádánější striptérky

23.8.2008
V této aktualitě vám agentura Perfect10 chce představit pět nejžádanějších striptérek na kontaktní striptýz, který je asi nejoblíbenějším vystoupením pro pánské soukromé oslavy. Na fotografiích vám představujeme tyto slečny: Ewe, Lusy, Nicol a Victorie. V případě, že vás některá ze slečen zaujme nás neváhejte kontaktovat a dívku si objednat.


Nejžádanější striptýz

20.3.2008
Kontaktní striptýz je nejoblíbenější strip show na narozeninové oslavy a rozlučky se svobodou. Předpokladem pro kontaktní striptýz je u slečny vyvinuté poprsí a u muže maximálně vypracovaná postava. Ve fotogalerii můžete posoudit sami, jak jsou na tom naši umělci.


Striptýz s ohněm

18.3.2008
Striptýz s ohněm v dámské podání je strip show vhodná především na větší kulturní akce. Pánské, ale i dámské publikum se vždy rádo podívá na kombinaci ženské těla a hořícího ohně.