Loading...

Obsluha nahoře bez

• OBSLUHA NAHOŘE BEZ
- hosteska topless na 1 hodinu
- určeno do restaurací a barů

Cena 2.500 Kč

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz
nebo volejte na 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Obsluha nahoře bez

25.12.2019
Naše příjemné a milé dívky na obsluhu nahoře i dole bez budou ozdobou a zpestřením vaší restaurace či hospůdky. Neváhejte nás kontaktovat a dívky si objednat.


Topless dívky

22.1.2016
Dívky nahoře bez jsou zpestřením každé soukromé oslavy či firemního večírku. Slečny dále mohou vystoupit jako topless tanečnice či předvést striptýzové představení. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Erotic party

25.4.2015
Objednejte si dívky na erotickou party. Dívky mohou předvést obsluhu nahoře bez, bodypainting, obsluhu dole bez, striptýz, lesbi show, tutti frutti a mnoho dalších show. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Hostesky nahoře bez

3.10.2014
Striptýzová agentura Perfect10 Vám nově nabízí tyto dívky jako topless hostesky. Některé z těchto dívek si také můžete objednat na erotickou obsluhu dole bez a striptýz.


Hostesky dole bez

25.1.2014
Neváhejte si obsluhu nahoře bez objednat i do své restaurace či baru. Naše dívky vnesou příjemnou atmosféru a zpříjemní večer všem stálým i novým zákazníkům. Slečny se vám rády předvedou i na obsluhu dole bez. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


Obsluha nahoře i dole bez

26.12.2013
Agentura Perfect10 vám nabízí nejen obsluhu nahoře bez, ale také obsluhu dole bez. Vlastníte restauraci, bar či hospůdku? Přijde vám obsluha nahoře méně atraktivní? V tom případě vyzkoušejte erotickou obsluhu dole bez. Pokud by vás tato obsluha dole bez zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. Cena této erotické obsluhy dole bez je 2000Kč/4h, obsluha nahoře bez 1500Kč/4h.


Hostesky nahoře bez

7.11.2013
Hledáte zpestření blížícího se Vánočního večírku? Tyto dívky vás určitě nezklamou. Můžeme Vám nabídnout obsluhu nahoře bez, obsluhu v průsvitných šatech dále striptýz dámský, striptýz pánský.... Pro více informací nás kontaktujte


Topless dívky

19.9.2013
Plánujete erotický večer při rozlučce se svobodou? Naše sympatické dívky budou příjemnou ozdobou při této party. Dívky Vám dále mohou nabídnout: striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz s vibrátorem.... V případě zájmu nás kontaktujte


Hostesky na večírek?

9.2.2013
Striptýzová agentura Perfect10 vám představuje nové dívky na oblíbenou obsluhu nahoře , ale i dole bez. V případě, že si topless obsluhu chcete objednat do svého baru nebo restaurace, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat. Některé z dívek dále nabízejí klasický striptýz, narozeninový striptýz, striptýz s vibrátorem, striptýz na lodi, striptýz v limuzíně, tutti-frutti show, bodypainting a topless tanec. Dále také nabízíme striptýzové vystoupení v podobě pánského striptýzu, který je vhodný na rozlučky se svobodou, narozeniny, firemní večírky...Naším doporučením na pánský striptýz je striptér Tito. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši agenturu.


Servírky nahoře bez

8.1.2013
Naše příjemné a milé servírky, dívky na obsluhu nahoře i dole bez budou ozdobou a zpestřením vaší restaurace či hospůdky. Neváhejte nás kontaktovat a dívky si objednat na 777 266 651. Dívky se vám rády přizpůsobí dle vašich konkrétních představ.


Obsluha nahoře bez

28.6.2012
Striptýzová agentura Perfect10 vám představuje nové dívky na oblíbenou obsluhu nahoře bez. V případě, že si topless obsluhu chcete objednat do své restaurace nebo baru, neváhejte nás kontaktovat. Některé z dívek vám dále nabízejí striptýz, narozeninový striptýz a samozřejmě také striptýz kontaktní. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši agenturu.


Hostesky na oslavu?

11.2.2012
Pořádáte oslavu narozenin nebo jiné významné události? Naše milé a příjemné hostesky, dívky na obsluhu nahoře i dole bez budou ozdobou a zpestřením právě vašeho večírku. Neváhejte nás kontaktovat a dívky si objednat na 777 266 651. Hostesky se vám rády přizpůsobí dle vašich konkrétních představ.


Obsluha nahoře i dole bez

10.11.2011
Striptýzová agentura Perfect10 Vám nově nabízí tyto dívky jako topless hostesky. Neváhejte si tyto dívky objednat i do své restaurace či baru. Obsluha nahoře i dole bez vnese příjemnou atmosféru a udělá radost všem stálým i novým zákazníkům.


Erotická obsluha dole bez

11.7.2011
Neváhejte nové zákazníky do své hospůdky nebo restaurace nalákat na zajímavou show s názvem "obsluhu dole bez". Na níže uvedených fotografiích si můžete prohlédnout některé z dívek, které mohou přijít do vaší restaurace právě na tuto speciální show. V případě zájmu o obsluhu nahoře i dole bez, neváhejte kontaktovat naši agenturu.


Sexy servírky

4.4.2011
Novinku, kterou nabízí striptýzová agentura Perfect10 je určena především do restaurací a hospůdek, kde není žádoucí úplná nahota našich dívek. Pokud vám obsluha nahoře bez nebo erotická obsluha dole bez nepřijde do vaší restaurace vhodná, vyzkoušejte tuto novinku sexy servírek. Slečny jsou oděny do sexy kostýmů (viz. foto níže), kde v horní části lehce prosvítá poprsí a v dolní části prosvítají kalhotky (tanga). Tyto sexy servírky naše agentura nabízí na 4hodiny za 1300Kč. Vyzkoušejte přilákat nové zákazníky do vašich barů, hospůdek a restaurací právě touto zajímavou decentní sexy podívanou. Neváhejte nás kontaktovat a nezávazně vyzkoušejte naše sexy servírky.


Topless hostesky

19.3.2011
Striptýzová agentura Perfect10 Vám nově nabízí tyto dívky jako topless hostesky. Některé z těchto dívek si také můžete objednat na erotickou obsluhu dole bez.


Topless obsluha - novinky

20.1.2011
Striptýzová agentura Perfect10 vám představuje nové dívky na oblíbenou obsluhu nahoře bez. V případě, že si topless obsluhu chcete objednat do své restaurace nebo baru, neváhejte nás kontaktovat. Tyto dívky vám dále nabízejí klasický striptýz, narozeninový striptýz a samozřejmě také striptýz kontaktní. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši agenturu.


Obsluha nahoře bez

17.11.2010
Pořádáte oslavu narozenin nebo jiné významné události? Naše milé a příjemné hostesky nahoře bez budou ozdobou a zpestřením právě té vaší párty. Neváhejte nás kontaktovat a dívky si objednat na 777 266 651. Hostesky se vám rády přizpůsobí dle vašich konkrétních představ.


Obsluha dole bez

31.10.2010
Agentura Perfect10 vám nově nabízí netradiční obsluhu dole bez. Vlastníte restauraci nebo hospůdku? Přijde vám obsluha nahoře bez již neatraktivní pro vaše hosty? V tom případě vyzkoušejte námi nově nabízenou erotickou obsluhu dole bez. Pokud by vás tato novinka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace. Cena této erotické obsluhy dole bez je 2000Kč.


Obsluha nahoře bez

24.2.2010
Neváhejte si topless obsluhu objednat i do své restaurace či baru. Naše dívky vnesou příjemnou atmosféru a udělají radost všem stálým i novým zákazníkům.


Erotické hostesky

16.3.2008
Chcete uspořádat erotický večer ve vašem podniku? Tyto sexy hostesky nahoře bez potěší všechny návštěvníky vašeho klubu, diskotéky nebo restaurace. Naše sympatické dívky budou příjemnou ozdobou každé velké párty.