úvod  |  ženy  |  muži  |  ceník  |  on-line objednávka  |  agentura  |  kontakt  |  nabídka práce

Pánský strip

Americky striptýz

Pánský striptýz je show, kterou by si neměla nechat ujít žádná dámská společnost. Naši profesionální striptéři, mezi nimiž je i mistr Republiky ve strip show, vám předvedou jak se dá rozjet každá dámská jízda nebo privátní večírek a pro všechny zúčastněné dámy to bude nevšední zážitek. Pánský striptýz vám naši striptéři můžou předvést v kostýmech jako: manager, policista, hasič, pilot nebo matrix.

Pánský strip si můžete objednat zde »

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz nebo volejte na tel.: 777 266 651. Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.Z našich akcí

Striptýz od Maxima

08.11.2015
Striptéra Maxima bychom vám doporučili při pořádání "Ladies party show". Tento sympatický a vtipný striptér vám uspořádá Ladies party jak se patří. Nebude chybět tombola, soutěže a několik striptýzových vystoupení. Dále může vystoupit striptér Tito, striptér Filip a striptér George. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a Ladies party včas naplánovat.

Striptýz od MaximaStriptýz od MaximaStriptýz od MaximaStriptýz od Maxima

Striptér Filip

02.03.2014
Představujeme vám profesionální fotografie od striptéra Filipa. Tento mladý striptér se vám předvede v kostýmech jako pilot, policista, voják, opravář a mnoho dalších tematických kostýmů. V případě zájmu o pánský striptýz, americký striptýz, duo striptýz nás neváhejte kontaktovat a striptéra Filipa si objednat.

Striptér FilipStriptér FilipStriptér FilipStriptér Filip

Striptýz od Filipa

21.09.2013
Agentura Perfect10 vám představuje novinku v podobě pánského striptýzu. Striptér Filip je 192cm vysoký, váží 90kg a je mu 25let. Svou profesionální striptýzovou show vám předvede v kostýmu jako voják a v co nejbližší době jako policista. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a tohoto mladého striptéra si objednat. Filip dále nabízí bodypainting, tutti-fruti, striptýz v limuzíně...

Striptýz od FilipaStriptýz od FilipaStriptýz od FilipaStriptýz od Filipa

Striptér Tito

14.03.2013
Striptýzová agentura Perfect10 Vám představuje nejžádanějšího striptéra v nové podobě. Pánský striptýz v provedení striptéra Tita je nezapomenutelným zážitkem při loučení ze svobodou nebo narozeninové oslavy. Na níže uvedených fotografií je menší ukázka z jeho nabídky tematických kostýmů. Striptér Tito Vám může nabídnout pánský striptýz, americký striptýz, kontaktní striptýz, striptýz "tlusťoch show", striptýz v limuzíně, striptýz na Vltavě...V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Striptér TitoStriptér TitoStriptér TitoStriptér TitoStriptér Tito

Pánský strip

23.02.2010
Striptér Tito opět v akci! Tentokrát svoji striptýzovou show předvedl v policejním kostýmu. Dámy a slečny, neváhejte si tohoto striptéra objednat i na vaši soukromou akci a potěšte své oko pohledem na striptérovo vypracované tělo.

Pánský stripPánský stripPánský stripPánský stripPánský strip

Striptýz od profesionála

11.10.2008
Pánský striptýz od striptéra Tita jak vidíte na níže uvedených fotografiích je zárukou profesionality. Jeho efektní striptýzovou show si můžete objednat v kostýmech jako policista, pilot, hasič, santa claus, dělník, matrix, voják a nyní nově nabízí show s názvem „TLUSŤOCH” Více o tomto originálním vystoupení najdete v odkazu erotická strip show.

Striptýz od profesionálaStriptýz od profesionálaStriptýz od profesionálaStriptýz od profesionálaStriptýz od profesionála

Profesionální striptér

25.04.2008
Na těchto fotografiích máte možnost více si prohlédnout dokonalé tělo striptéra Tita.

Profesionální striptérProfesionální striptérProfesionální striptérProfesionální striptérProfesionální striptér

Pánský striptýz

17.03.2008
Profesionální striptýzové vystoupení v provedení striptéra Tita je zárukou kvalitní rozlučky se svobodou, efektní show na diskotéce nebo jakékoliv kulturní akce. Striptér Tito kromě toho, že je mistr republiky ve striptýzu je i vicemistr ČR v naturální kulturistice. Věříme, že jeho striptýzové vystoupení v souladu s vypracovaným tělem nadchne každou dámskou jízdu a rozlučku se svobodou.

Pánský striptýzPánský striptýzPánský striptýzPánský striptýzPánský striptýz
 
úvod  |  ženy  |  muži  |  ceník  |  on-line objednávka  |  agentura  |  kontakt  |  nabídka práce